HomeRowery

Rowery

Oferta wypożyczalni rowerów GABI Mikołajki

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni rowerów. Dysponujemy szerokim wachlarzem jednośladów na różne okazje – sprawnych i gotowych na podróż po mazurskich miasteczkach, lasach i polanach! Nasze markowe rowery górskie firmy KROSS i ROMET nadają się idealnie na trasy prowadzące po leśnych i polnych drogach, z kolei rowery miejskie przydadzą się na wycieczki po Mikołajkach i okolicznych miasteczkach, do których prowadzą drogi asfaltowe. Dla starszych dzieci proponujemy rowery dziecięce, z kolei dla młodszych – przyczepki i siedzonka.

Ostatnio dużą popularność zdobywają hulajnogi elektryczne, które można wykorzystać w sprawnym przemieszczaniu się na mniejsze odległości. Nasza wypożyczalnia udostępnia markowe hulajnogi firmy Xiaomi. Do dyspozycji klientów oddajemy także dwa górskie rowery elektryczne marki KROSS.

Wraz z rowerem mogą Państwo wypożyczyć u nas również bezpłatne akcesoria do rowerów. Zachęcamy do skorzystania z kasków, które zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo podczas wycieczek, uchwytów na telefon oraz zestawów naprawczych. Te ostatnie przydadzą się, jeśli podczas podróży spadnie Państwu łańcuch lub trzeba będzie dopompować oponę.

Rowery górskie
Rowery miejskie
Rowery elektryczne
Rowery dziecięce
Hulajnogi elektryczne

Zachęcamy do wypożyczenia jednośladów!